VB = Veel Belovend / B = Belovend
U = Uitmuntend / ZG = Zeer Goed / G = Goed

Reuen

Puppyklasse

01     Laskow z Poldery Holenderski
NHSB 3114358 – Geb.: 11-03-2018
V.: Acinak Skif Voploscenie Mechty
M.: Arisa z Poldery Holenderski
1B

Jeugdklasse

02     Szykowny Kawaler Bialy Domownik
NHSB 3077465 – Geb.: 28-03-2017
V.: Swornik z Butorowego Wierchu
M.: Hephzibah du Domaine des Dhalbergs
2ZG

03     Eros Endor Biaca Perla
NHSB 3078483 – Geb.: 05-04-2017
V.: Konar z Siwej Polany
M.: Hrabina Tagodnie od Zagroda Josserie
4G

04     Sprytny Honielnik Bialy Domownik
NHSB 3077469 – Geb.: 28-03-2017
V.: Swornik z Butorowego Wierchu
M.: Hephzibah du Domaine des Dhalbergs
3ZG

35     Symply Handsome Gold Brilliance
PKR.I-84935 – Geb.: 23-05-2016
V.: Cyprys Zymbiansko Dumo
M.: Konwalia Alpejskie Zauroczenie
1U

Tussenklasse

05     Swornik Szlachetny Bialy Domownik
NHSB 3077466 – Geb.: 28-03-2017
V.: Swornik z Butorowego Wierchu
M.: Hephzibah du Domaine des Dhalbergs
1U

06     Siuchaj Pikny Bialy Domownik
NHSB 3077464 – Geb.: 28-03-2017
V.: Swornik z Butorowego Wierchu
M.: Hephzibah du Domaine des Dhalbergs
3ZG

07     Marbo Moran Mala Dolina
PKR.I-83429 – Geb.: 23-09-2016
V.: Nico Dunaj Nutrena
M.: Jodla Mala Dolina
2U

08     ZuzzuStyle Arkadi – NJK
NHSB 3098862/G-1 (imp.) – Geb.: 29-04-2017
V.: Georges du Domaine des Dhalbergs
M.: Zuzzu
ABS

Openklasse

09     Obywatel Zagubione Marzenia – NJK
NHSB 3062743 (imp.) – Geb.: 23-07-2016
V.: Cyprys Zymbiansko Duma
M.: Dziewanna-Fantazja Filos
2U

10     Spocojny Bialy-Towarzysz
NHSB 3013208 – Geb.: 20-07-2015
V.: Gordon Biale Szczescie
M.: Saba Antrakt
3ZG

11     Mianek du Domaine des Dhalbergs
LOF 003309/320 – Geb.: 27-08-2016
V.: Falkow du Domaine des Dhalbergs
M.: Ianka du Domaine des Dhalbergs
ABS

12     Jasny Janiol Bialy Domownik
NHSB 3038279 – Geb.: 21-03-2016
V.: Gordon Biale Szczescie
M.: Hephzibah du Domaine des Dhalbergs
4ZG

13     Cuchas z Poldery Holenderski
VDH/APH 2015.663Ü (imp.) – Geb.: 14-02-2014
V.: Rum z Poldery Holenderski
M.: Bela-Slodka z Poldery Holenderski
1U – Beste reu – CAC

Kampioensklasse

14     CH.NL Baciar Cobegarden
NHSB 3016208 (imp.) – Geb.: 26-05-2014
V.: Faworyt Fabi Badziar
M.: Cobegarden z Modrzewinowej Lesniczowki
2U

15     CH.NL-LU Jaroslaw z Poldery Holenderski
NHSB 2816845 – Geb.: 05-11-2010
V.: Kum z Poldery Holenderski
M.: Luna
3U

16     CH.DE Edison Thomas Las w Jamnicach
PKR.I-78885 – Geb.: 29-06-2015
V.: Hugo Boss des Arcanes d’Hermes
M.: Gloria Alpejskie Zauroczenie
2U – reserver beste reu – res.CAC

Veteranenklasse

17     CH.NL Divney Fedor Sniezijka Bajka
NHSB 2705351 – Geb.: 18-05-2008
V.: Boski van Erbecjeshof
M.: Devka-Ninochka Biaca Perla
1ZG

Teven

Jongste puppyklasse

18     Apolka Osikowe Zacisze
VDH/APH 2018.700 – Geb.: 07-05-2018
V.: Jaroslaw z Poldery Holenderski
M.: Hyrla Pasja Cepra
1VB
Beste pup

19     Amelka Osikowe Zacisze
VDH/APH 2018.698 – Geb.: 07-05-2018
V.: Jaroslaw z Poldery Holenderski
M.: Hyrla Pasja Cepra
2VB

Jeugdklasse

20     Bialy Misiu Beauty
NHSB 3102848 – Geb.: 12-11-2017
V.: Obywatel Zagubione Marzenia
M.: Bialy Misiu Amber
2U

21     Sliczna Dusza Gór Bialy Domownik
NHSB 3077470 – Geb.: 28-03-2017
V.: Swornik z Butorowego Wierchu
M.: Hephzibah du Domaine des Dhalbergs
1U – Beste teef – CAC
Beste Jeugdhond
BOB
Clubwinnaar 2018!

22     Bialy Misiu Bella
NHSB 3102849 – Geb.: 12-11-2017
V.: Obywatel Zagubione Marzenia
M.: Bialy Misiu Amber
3ZG

Tussenklasse

23     Swarna Hajnica Bialy Domownik
NHSB 3077472 – Geb.: 28-03-2017
V.: Swornik z Butorowego Wierchu
M.: Hephzibah du Domaine des Dhalbergs
4ZG

24     Sasanka Polna Bialy Domownik
NHSB 3077473 – Geb.: 28-03-2017
V.: Swornik z Butorowego Wierchu
M.: Hephzibah du Domaine des Dhalbergs
1U

25     Marysia Kalong
PKR.I-87971 – Geb.: 02-06-2017
V.: Baltic Saga Angus
M.: Glowka Kalong
3U

26     Mirabella Las w Jamnicach
PKR.I-84816 – Geb.: 03-05-2017
V.: Cola Alpejskie Zauroczenie
M.: Maryna Alpejskie Zauroczenie
2U

Openklasse

27     Dolina Biaca Perla
NHSB 3028551 – Geb.: 23-12-2015
V.: Konar z Siwej Polany
M.: Hrabina Tagodnie od Zagroda Josserie
ABS

28     Ianka du Domaine des Dhalbergs
LOF 002711/371 – Geb.: 14-03-2013
V.: Kum z Poldery Holenderski
M.: Damka du Printemps des Olivets
ABS

29     Arisa z Poldery Holenderski
NHSB 2976129 – Geb.: 21-08-2014
V.: Kum z Poldery Holenderski
M.: Roza z Poldery Holenderski
1U

30     Susanka Bialy-Towarzysz
NHSB 3013210 – Geb.: 20-07-2015
V.: Gordon Biale Szczescie
M.: Saba Antrakt
2ZG

Kampioensklasse

31     Atlantida Voploscenie Mechty – CH.NL
NHSB 3041569 (imp.) – Geb.: 27-11-2015
V.: Maj Zagubione Marzenia
M.: Vanil
ABS

Veteranenklasse

32     Chlubna Samica of Queens Desire
NHSB 2717055 – Geb.: 23-08-2008
V.: Samiec du Printemps des Olivets
M.: Angel Bajka of Queens Desire
3U

33     Bela-Slodka z Poldery Holenderski
NHSB 2663617 – Geb.: 03-07-2007
V.: Dworny z Poldery Holenderski
M.: Mirza z Poldery Holenderski
1U – reserve beste teef – res. CAC
Beste Veteraan

34     Dunja z Poldery Holenderski
NHSB 2615057 – Geb.: 30-06-2006
V.: Nil spod Brzyska
M.: Gronia Mala Dolina
2U

De uitslag van de KCM 2018

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

error: Content is protected !!